Odzyskiwanie danych co wypada przygotować.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Czy można odzyskać skasowane pliki z telefonu z systemem Android?

Jeśli kiedykolwiek usunąłeś coś ze swojego telefonu z systemem Android, możesz zastanawiać się, czy faktycznie możliwe jest ponowne jego odzyskanie. Istnieje kilka powodów, dla których możesz stracić dane. Jednym z powodów jest to, że nowy magazyn danych Twojego telefonu nadpisze stare dane. Może się to zdarzyć, gdy nagrywasz filmy, aktualizujesz aplikacje lub pobierasz nowe rzeczy. Jeśli tak się stanie, usunięte dane zostaną trwale utracone. Aby uniknąć tego problemu, przestań używać telefonu do przechowywania nowych danych.

Dr. Fone

Możesz łatwo odzyskać usunięte dane z telefonu z systemem Android za pomocą Dr. Fone, który oferuje 3-stopniowy proces odzyskiwania. Aby rozpocząć proces odzyskiwania, podłącz telefon z Androidem do komputera. Oprogramowanie będzie skanować w poszukiwaniu usuniętych plików i przywróci je w ciągu kilku minut. Po skanowaniu możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Po podłączeniu telefonu możesz pobrać Dr. Fone i rozpocząć proces odzyskiwania danych z urządzenia. Pierwszy krok obejmuje autoryzację telefonu z systemem Android i zainstalowanie na nim aplikacji Connector. Po wykonaniu tych czynności możesz użyć oprogramowania do wykonania skanowania pamięci masowej urządzenia z systemem Android. Jeśli masz kartę SD, możesz nawet użyć Dr. Fone dla Androida, aby odzyskać dane z uszkodzonego telefonu Samsung.

Oprócz odzyskiwania usuniętych danych, aplikacja Wondershare Dr. Fone jest również w stanie naprawić błędy systemowe. W przeciwieństwie do innych aplikacji do odzyskiwania danych, może naprawić te problemy bez konieczności wykonywania twardego przywracania ustawień fabrycznych. Posiada również funkcję naprawy do przywracania danych z uszkodzonego telefonu. Może to być przydatne, jeśli przypadkowo złamiesz swój telefon. Może również nagrywać ekran, aby pomóc w odzyskaniu utraconych plików. Niezależnie od tego, czy straciłeś ważną wiadomość tekstową, czy zdjęcie swojej córki, Dr. Fone znajdzie je dla Ciebie.

Użytkownicy Androida mogli stracić miesiące danych do uszkodzonej pamięci masowej, lub może doświadczyć przypadkowego usunięcia pliku. W takich przypadkach ważne jest, aby użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać utracone dane. To oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Posiada funkcję podglądu, aby pomóc Ci wybrać typy danych, które chcesz odzyskać. A ponieważ obsługuje prawie każdy top urządzenia Android, można nawet podgląd plików przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania.

Inną wspaniałą cechą Dr. Fone jest jego zdolność do usuwania blokad ekranu i odzyskiwania usuniętych danych bez wpływu na istniejące dane. Pozwala również na wykonywanie kopii zapasowych z Google Drive i iTunes. Oznacza to, że przywrócenie utraconych danych zajmie tylko kilka minut. Po podłączeniu urządzenia do komputera, program wykryje urządzenie i rozpocznie skanowanie przez różne opcje pamięci masowej. Następnie wyświetli listę plików, które są istotne.

AirMore

AirMore android data recovery to program, który pozwala odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Jest całkowicie darmowy do pobrania i użytkowania, a także posiada prosty, intuicyjny interfejs, który daje wszystkie narzędzia potrzebne do odzyskania plików. Jest również bezpieczny w użyciu i działa na różnych kartach pamięci i urządzeniach z systemem Android.

Oprogramowanie można pobrać ze strony internetowej firmy i można je zainstalować zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach z systemem Android. Po zainstalowaniu aplikacja umożliwia dostęp do pamięci masowej telefonu oraz przesyłanie plików do i z komputera. Możesz również podłączyć swoje urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Następnie można przeglądać pamięć masową telefonu z poziomu Eksploratora Windows.

Program jest również kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android i obsługuje wiele formatów plików. Oznacza to, że może uzyskać dostęp do plików multimedialnych, kontaktów, dokumentów i innych. Posiada również bezpieczny interfejs i jest przeznaczony do użytku na każdym urządzeniu z systemem Android. Oferuje również bezplatne aktualizacje, więc możesz być pewien, że zawsze będziesz miał najnowszą wersję.

AirMore może przywrócić usunięte dane z urządzeń z systemem Android, nawet jeśli telefon został utracony lub uszkodzony. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, przywróci utracone dane w taki sam sposób, w jaki zostały utracone, niezależnie od tego, czy zostały usunięte z telefonu, czy z karty SD. A najlepsze jest to, że jest bezpieczny i bezpłatny w użyciu.

Tenorshare Android data recovery ma doskonałe funkcje odzyskiwania danych i obsługuje ponad 6000 modeli Androida. Ma metodę odzyskiwania bez ryzyka i pozwala eksportować odzyskane pliki w różnych formatach. Obsługuje również WhatsApp Business i może pomóc w odzyskaniu usuniętych wiadomości i zdjęć. Ma nawet opcje zwiększania rozdzielczości odzyskanych obrazów.

DiskDigger to kolejne potężne i wszechstronne narzędzie do odzyskiwania danych dla Androida. Może odzyskać zdjęcia, filmy, dokumenty i audio. Użytkownicy mogą również tworzyć kopie zapasowe swoich plików na komputerze za pomocą interfejsu FTP programu. Inną przydatną funkcją jest możliwość łatwego usuwania plików. To narzędzie może również pomóc zwolnić miejsce na urządzeniach z systemem Android.

Tenorshare UltData

Ten desktopowy program do odzyskiwania danych został zaprojektowany do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android i iOS. Jako wiodąca marka w dziedzinie zarządzania danymi, Tenorshare UltData oferuje wiele skutecznych rozwiązań i bezpiecznych metod. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pomaga użytkownikom zlokalizować utracone pliki bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Co więcej, może odzyskać zdjęcia, muzykę, filmy i inne pliki w ciągu kilku sekund.

Oprogramowanie może odzyskać dane z urządzeń z systemem Android bez konieczności rootowania. Po pobraniu programu podłącz Androida do komputera za pomocą debugowania USB, a następnie przeskanuj go w poszukiwaniu utraconych danych. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać z urządzenia. Program pozwoli Ci również przywrócić pliki z ostatniego pliku kopii zapasowej urządzenia. Może nawet odzyskać usunięte dokumenty.

UltData dla Androida jest darmowa do pobrania i użytkowania w początkowym okresie demonstracyjnym. Po tym, oprogramowanie wyświetli monit o zakup pełnej wersji aplikacji. Jednak wersja demonstracyjna ma ograniczone funkcje. Dlatego nie jest wskazane, aby używać tego programu na co dzień.

Interfejs użytkownika programu jest prosty i nieskomplikowany. Co więcej, obsługuje wszystkie typy telefonów z systemem Android. Może odzyskać usunięte zdjęcia, utracone wiadomości WhatsApp i inne pliki bez rootowania. Pozwala również na przywrócenie oryginalnej rozdzielczości zdjęć. W rezultacie jest to jeden z najbardziej niezawodnych programów do odzyskiwania danych z systemu Android na rynku.

Istnieje wiele powodów utraty danych na urządzeniu z systemem Android. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś plik, czy wykonałeś kopię zapasową urządzenia, kluczowe jest znalezienie odpowiedniego narzędzia do odzyskania plików. Tenorshare UltData dla Androida to świetny wybór do tego zadania. W przeciwieństwie do innych rozwiązań do odzyskiwania danych z systemu Android, nie wymaga dostępu root i odzyskuje wszystkie typy plików.

Program może odzyskać usunięte dokumenty i obrazy z pamięci wewnętrznej i karty SD. Ma również możliwość przywrócenia utraconych wiadomości WhatsApp i dokumentów z urządzeń z systemem Android bez rootowania. Może nawet odzyskać pliki, które są przechowywane w WhatsApp Business.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android jest przeznaczone do przywracania utraconych dokumentów, zdjęć, filmów, baz danych i innych. Działa na tabletach i pudełkach telewizyjnych z systemem Android. Po zainstalowaniu i aktywowaniu oprogramowania wystarczy podłączyć urządzenie do komputera. Włącz tryb „Mass Storage”. Po wykonaniu tych czynności możesz teraz wyszukać i przywrócić pliki.

Oprogramowanie dostępne jest w dwóch wersjach. Wersja dla systemu Windows oraz wersja dla komputerów Mac. Po pobraniu odpowiedniej dla twojego urządzenia, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować ją na swoim komputerze. Po zakończeniu instalacji uruchom Recoverit. Program ten posiada te same funkcje, co wersja dla systemu Windows. Jest również łatwy w użyciu.

Recoverit używa algorytmu głębokiego skanowania, aby odzyskać utracone dane. Po pomyślnym wykryciu danych, możesz wyświetlić podgląd plików za pomocą Recoverit. Działa on również z kartami SD. Oprogramowanie może pomóc odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. Funkcja programu do podglądu odzyskanych plików zapewnia, że będziesz w stanie odzyskać pliki, których potrzebujesz.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android oferuje łatwy w użyciu interfejs i wspiera odzyskiwanie każdego rodzaju danych. Może odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej, zewnętrznej karty SD lub dowolnego urządzenia pamięci masowej. Możesz odzyskać pliki multimedialne, dokumenty, a nawet historię połączeń i wiadomości. Oprogramowanie pozwala nawet na podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem.

Aby użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Recoverit Android, musisz najpierw podłączyć swoje urządzenie z Androidem do komputera. Należy go podłączyć za pomocą kabla USB, którego używasz do ładowania urządzenia. Po podłączeniu urządzenia, kliknij dwukrotnie ikonę Wondershare Recoverit na pulpicie komputera. Po instalacji program wykryje wszystkie dostępne urządzenia pamięci masowej.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android Recoverit obsługuje odzyskiwanie plików z szerokiej gamy urządzeń pamięci masowej i partycji. Możesz również użyć go do odzyskania danych z karty pamięci telefonu komórkowego. Oprogramowanie pozwala uruchomić szybkie lub głębokie skanowanie i podgląd plików przed wybraniem opcji odzyskiwania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]