Jakiego iphone wybrać ?

Podstawowy przewodnik dotyczący kupowania serwisowych iPhone’a

Jeśli jesteś nowym klientem lub masz już istniejącego, możesz się zastanawiać, co zrobić z iPhonem po jego zakupie. Przekonasz się, że dostępnych jest wiele opcji. Jednak zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, upewnij się, że rozumiesz, co jest dla Ciebie dostępne i jak możesz zacząć korzystać z nowego iPhone’a.

Poświęć trochę czasu, aby uzyskać plan serwisowy, który Ci odpowiada. Dostępne są dwie podstawowe opcje. Pierwsza z umową lub druga z planem ratalnym.

Decydując się na opcję umowy, możesz kupić telefon już za sto dolarów. Ta opcja umożliwia zakup telefonu tego samego dnia, w którym się logujesz. Dzięki tego typu umowie możesz również spłacić umowę w ciągu zaledwie pięciu miesięcy. Musisz skontaktować się z firmą, w której zdecydujesz się kupić iPhone’a.

Korzystając z planu ratalnego, będziesz mógł wybrać plan taryfowy, z którego chcesz skorzystać. Będziesz mógł ustawić miesięczny plan płatności. Możesz rozważyć wpłacenie całej początkowej raty, aby otrzymać usługę za darmo.

Większość firm umożliwia zmianę usług w dowolnym momencie. Musisz jednak zadzwonić do nich bezpośrednio, aby dowiedzieć się, jakie są warunki umowy i stawki, zanim zaczniesz korzystać z ich usług.

Zanim zaczniesz swoją usługę, upewnij się, że wiesz, gdzie będzie przechowywany Twój iPhone, gdy jest w magazynie. Jeśli znajduje się w samochodzie lub walizce, upewnij się, że miejsce jest bezpieczne. Przy zakupie warto też sprawdzić wagę i wymiary swojego iPhone’a. Upewnij się, że jest to przypadek, w którym będziesz mógł go łatwo i bezpiecznie przetransportować, jeśli jest przechowywany.

Kupując plan serwisowy dla iPhone’a, będziesz chciał mieć pewność, że wszystkie płatności dokonujesz terminowo i w całości. Będziesz także chciał dowiedzieć się, jaki będzie Twój miesięczny rachunek po wprowadzeniu informacji na komputerze. Po otrzymaniu płatności i miesięcznego rachunku będziesz mógł zobaczyć, jakie masz opcje, aby poprawić swoją ochronę. z twoim zasięgiem.

Plany serwisowe iPhone’a są bardzo elastyczne. Dają Ci również możliwość dostosowania usług i zakresu do Twoich potrzeb. Przekonasz się, że jeśli zastosujesz się do podanych wskazówek, możesz zaoszczędzić pieniądze. i czas.

Twój plan serwisowy iPhone’a zostanie dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli masz starszy model iPhone’a lub nowy, możesz nie być w stanie uzyskać takiego samego zakresu ochrony, jaki może uzyskać Twój młodszy model iPhone’a. Może się okazać, że musisz przejść na następny poziom.

Aby kupić plan serwisowy dla iPhone’a, musisz przejrzeć wszystkie dostępne usługi i programy. Upewnij się, że znasz swoje opcje, zanim zaczniesz szukać.

Niektóre plany serwisowe dla iPhone’a nie obejmują międzynarodowych usług tekstowych i danych, a nawet bezprzewodowego dostępu do Internetu. Nawet jeśli te elementy są uwzględnione w Twoim planie, możesz nie chcieć za nie płacić dodatkowo. ponieważ są one opcjonalne.

Aby uniknąć niespodzianek, warto rozważyć plan z nieograniczonym czasem rozmów. Będziesz objęty ochroną zarówno w przypadku połączeń z telefonu domowego, jak iz telefonu domowego. Dzięki nieograniczonej liczbie wiadomości tekstowych będziesz mógł wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych. i używaj telefonu komórkowego do wysyłania SMS-ów do innych osób.