Co Robimy?

Oferujemy cztery systemy ogrodzeniowe o bardzo zróżnicowanych produktach. W naszej ofercie są zarówno pojedyncze sztachety na ogrodzenia, tralki balkonowe, gotowe przęsła ogrodzeniowe czy bramy. Oferujemy kilkadziesiąt wzorów ogrodzeń w wielu wariantach kolorystycznych dzięki czemu można wybrać ogrodzenie jakby szyte na miarę.

Sztachety PCV Ecowood to system elementów ogrodzeniowych o strukturze drewnopodobnej idealne zarówno na płoty jak i balustrady.

Ogrodzenia PCV Exclusive to kompletny system z bramami i furtkami. Wyróżnia go elegancki design oraz 10-letnia gwarancja.

Sztachety Plastikowe Korner to balaski i poręcze z PCV, które są bardzo estetyczne i bardzo proste w montażu, a ich cena przyjemnie zaskakuje.

Pełne deski plastikowe Everwood to profile PCV o szerokim zastosowaniu np. na ogrodzenia, meble ogrodowe czy ławki.

Ogrodzenia dźwiękoszczelne z zasady mają ograniczać dopływ hałasu. Taka funkcja możliwa jest przez odpowiednią konstrukcję paneli dźwiękochłonnych, czyli łączenie cechy typowego ogrodzenia z ekranem akustycznym.

Ogrodzenia farmerskie to idealne rozwiązanie na ogrodzenie każdej zagrody czy pastwiska. Szczególnie polecane na ogrodzenia dla koni z uwagi na atest PZH.